Individuálny tréning

Nevyhovujú vám tréningy v skupinách alebo vám nevyhovujú časy, kedy cvičíme? Je tu možnosť dohodnúť si individuálny tréning. 

Nemáte záujem o skupinové cvičenia? Hanbíte sa ísť do klasického fitness centra? Riešením je individuálny tréning. Na hodine budete iba Vy a ja - Váš osobný tréner. Budem sa venovať iba Vám podľa vašich prianí a požiadaviek. Formovanie postavy a cviky na chudnutie, spevnenie postavy, zlepšenie kondície, silový tréning - to všetko a ešte viac ponúkam v rámci koncepcie individuálnych tréningov.

Ako to funguje? Najskôr si dohodneme úvodné stretnutie - konzultáciu - priamo na mieste kde budú tréningy prebiehať, aby mal klient predstavu v akom prostredí bude pod odborným vedením dosahovať svoje ciele. V rámci konzultácie si povieme Vašu predstavu a aký je Váš cieľ. Prejdeme si zdravotné obmedzenia, životosprávu ... a na základe týchto informácií, ja ako Váš osobný tréner navrhnem tréningový plán.  

Výhodou individuálneho tréningu je osobný kontakt trénera s cvičiacim. Pričom tréner presne do detailov sleduje, kontroluje a napráva cvičenca pri vykonávaní presne stanovených pohybových prvkov. Učí klienta správne dýchať pri cvičení. Tréning trvá do 60 min. Pri tréningoch využívame rôzne metódy a formy cvičení. 

Dôležité je tiež podotknúť že necvičíme na posilňovacích strojoch, ale využívame špeciálne pomôcky na cvičenie ( jednoručky, TRX, fit lopty, BOSU, expandery ... ). Výhodou tréningov so mnou je tiež variabilita - pokiaľ to počasie dovolí, cvičíme s klientami i v exteriéri neďalekého ihriska alebo na dohovorenom mieste v rámci mestských ihrísk a lesoparku Brezina.   

Žijeme rýchlo. Ak patríte k tým, ktorí majú málo času cestovať do fitka, alebo k tým pre ktorých nie je komfortné cvičiť v spoločnosti neznámych ľudí, i tu ponúkam riešenie. Postava sa dá vyformovať i v pohodlí vlastného domova. S klientami cvičím v ich domácom prostredí kde sa cítia dobre a bezpečne. Na cvičenie nemusíte mať doma špeciálne vybavenie. Stačí dobrá karimatka, ostatné nechajte na mňa. Cvičením doma inšpirujete i svojich blízkych.