Sem patrí váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et.

Beta Heart - znížte svoj cholesterol

zľava

Výživový doplnok ktorého zloženie znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje Beta-glukán, ktorý prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu.

36,10 € 46,80 €

Popis produktu: Beta heart® je výživový prášok s vanilkovou príchuťou, ktorý obsahuje hlavnú zložku ovsený beta-glukán OatWell™. Je preukázané, že ovsené beta-glukány (výrazne) znižujú cholesterol v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca.

Beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu.

"Je preukázané, že ovsené beta-glukány (výrazne) znižujú cholesterol v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca. Beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu. Prínos sa dosahuje pri dennom príjme 3 g ovseného beta-glukánu. Koronárna choroba srdca má viaceré rizikové faktory a úprava jedného z týchto rizikových faktorov môže ale nemusí mať pozitívny účinok.
Ovsený beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu. Toto tvrdenie sa môže používať len pri potravinách, ktoré obsahujú minimálne 1 g betaglukánu z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb, alebo zo zmesi týchto zdrojov v stanovených pomeroch. Aby boli splnené požiadavky, používateľovi sa poskytuje informácia, že priaznivé účinky sa dosahujú pri dennom príjme 3 g betaglukánu z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb, alebo zo zmesi týchto betaglukánov."

Benefity:

 • 3 g ovseného beta-glukánu pomáha znížiť hladinu cholesterolu (2 odmerky)
 • 1,5 g ovseného beta-glukánu pomáha udržať hladinu cholesterolu (1 odmerka)
 • vysoký obsah vlákniny
 • bez obsahu cukru
 • bez umelých sladidiel
 • zdroj proteínov
 • 25kcal na odmerku
 • prínos sa dosahuje pri dennom príjme 3 g ovseného beta-glukánu

Použitie: 

 • Zmiešajte 2 odmerky s 250ml vody pre zhotovenie nápoja bez cukru. Môžete ho tiež zmiešať s 250ml ovocného džúsu, alebo pridať do svojho obľúbeného kokteilu Formula 1 jedenkrát denne.
 • Prípadne zmiešajte 1 odmerku dvakrát denne.
 • Odmerka je súčasťou balenia

Podporte účinky produktu a ozdravte svoj životný štýl:

Krok 1: Dobre sa stravujte:
Znížte svoj príjem trans a nasýtených mastných kyselín jednoduchou zámenou jedla:
- celozrnné pečivo/cestoviny namiesto bieleho
- tučné ryby alebo chudá hydina namiesto spracovaného alebo červeného mäsa
- oriešky, semienka a sójové bôby namiesto spracovaných pochutín, napr. lupienky

Krok 2: Rozhýbte sa:
Pohyb pomáha zvyšovať hladinu "dobrého" cholesterolu (HDL) v krvi. Stimuluje pohyb prijatých tukov do pečene, čo pomáha udržiavať srdce a cievy v dobrom stave.
Potrebujete len 150 minút cvičenia miernej intenzity týždenne - pokúste sa o 30 minút denne, 5 dní v týždni!

Krok 3: Zlepšite svoju stravu:
Jedna porcia Beta heart® poskytuje okrem vysokého obsahu vlákniny a proteínov aj 1,5 g beta-glukánu, rozpustiteľné vlákniny, ktoré sa bežne nachádzajú ovsených otrubách a pomáhajú znižovať či udržiavať hladinu cholesterolu.

Zloženie: Ovsené otruby v prášku (89 %), creamer (slnečnicový olej, maltodextrín, kaseinát sodný (mlieko)), aróma.