Produkty

Kategórie

Herbalife Protein drink mix Vegánsky Vanilka 560g

zľava

Či už ste vegán / ka alebo skúšate viac rastlinných možností, dostatok bielkovín je pre vyváženú stravu dôležitý. Vyskúšajte Protein Drink Mix - Vegánsky a zvýšte svoj denný príjem bielkovín a základných vitamínov a minerálov.

45,00 € 53,60 €

Popis produktu: 

Vyskúšajte Protein Drink Mix - Vegánsky a zvýšte svoj denný príjem bielkovín a základných vitamínov a minerálov.

Na jednu porciu obsahuje 24g proteínu a 26 vitamínov a minerálov.

Nový Vegánsky Proteín drink mix nie je určený iba pre vegánov.
Je pre všetkých, ktorí chcú doplniť bielkoviny chutnou formou a zároveň nahradiť časť spotreby mäsa rastlinnými produktmi a urobiť tak niečo pre našu planétu. Mäso a mliečne výrobky významne prispievajú k tvorbe skleníkových plynov, zvyšujú spotrebu vody a majú ďalšie negatívne vplyvy na životné prostredie. Ich čiastočné obmedzenie a nahradenie rastlinnými produktmi je teda jeden zo spôsobov, ako pracovať na udržateľnejšej budúcnosti.
V produkte navyše nájdete bielkoviny zo sóje, ktorá obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín a je tak plnohodnotným zdrojom bielkovín, aj keď pochádza z rastlinnej ríše. Tak prečo to neskúsiť?

Benefity:

 • 100% vegánsky
 • vysoký obsah bielkovín
 • nekonečné kombinácie chutí
 • bezlepkový
 • bez cukru
 • bez mlieka
 • 22 kľúčových vitamínov a minerálov na porciu
 • ľahká vanilková príchuť
 • sladený výťažkom z listov stévie
Použitie:
 • Zmiešajte s vašou obľúbenou príchuťou Formula 1 a vytvorte dokonalé vegánske zdravé jedlo s vysokým obsahom bielkovín (24 g), vysokým obsahom vlákniny (6 g) a 26 vitamíny a minerály. Stačí pridať dve odmerky (28 g) Protein Drink Mix - Vegánsky a dve odmerky (28 g) vašej obľúbené Formula 1 pretrepať s 300 ml vody, premiešať a vychutnajte si ho.
 • Môžete si ho tiež vychutnať samotný ako zdravý koktejl, pričom 2 odmerky (28 g) dodávajú 15 g bielkovín, 22 kľúčových vitamínov a minerálov a menej ako 1 g cukru na porciu.

Tip: Pridávajte dve, alebo tri odmerky produktu podľa vašich požiadaviek na proteín.

Zloženie: Izolovaná sójová bielkovina, zmes minerálov a vitamínov (citran draselný, chlorid draselný, citran vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina L-askorbová (Vit. C), DL-alfa-tokoferyl-acetát (Vit. E), beta-karotén (Vit. A), nikotínamid (Niacín), citrát zinočnatý, D-pantotenát vápenatý (Kyselina pantoténová), D-biotín (Biotín), seleničitan sodný, uhličitan mangánatý, kyanokobalamín (Vit. B12), kolekalciferol (Vit. D), kyselina pteroylmonoglutámová (Kyselina listová), pyridoxínhydrochlorid (Vit. B6), jodid draselný, riboflavín (Vit. B2), tiamínmononitrát (Vit. B1), citran meďnatý), maltodextrín, slnečnicový olej, prírodná aróma, emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), chlorid sodný, sladidlo (glykozidy steviolu).