Herbalife Thermo Complete Original 90tbl.

Vypredané zľava

Výživový doplnok bohatý na vitamín C, so zeleným čajom a yerba maté pre prirodzené duševné povzbudenie a zlepšenie bdelosti a sústredenia organizmu. 

SKLADOM

46,30 € 58,60 €

Popis produktu: 

Jedinečná zmes kofeínu z prírodných zdrojov zeleného čaju a yerba maté. Thermo Complete Original obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Obsahuje 85 mg kofeínu v jednej porcii pre prirodzené duševné povzbudenie a zlepšenie bdelosti a sústredenia organizmu.

Benefity:

  • aktivovanie a stabilizovanie metabolizmu
  • obsahuje 85mg prírodného kofeínu v jednej porcii
  • prirodzené povzbudenie a osvieženie metabolizmu
  • obsahuje kofeín ako prirodzený stimulant
  • zdroj železa a vitamínov

Použitie: 

  • Jedna až dve tablety dvakrát denne, dopoludnia a popoludní.
Tip:  Thermo Complete Original je vhodný aj ako stimulant pred cvičením, pomôže i po ťažkom jedle i na druhý deň po náročnej párty. Vo večerných hodinách neodporúčam užívať, mohli by ste mať problém zaspať. 

Zloženie: Objemové činidlá (uhličitan vápenatý, mikrokryštalická celulóza), výťažok zo zeleného čaju (Camellia sinensis), kukuričný škrob, kakaový výťažok (Theobroma cacao, 9 %), výťažok z yerby maté (Ilex paraguariensis), kofeínový prášok, mletá škoricová kôra (Cinnamomum zeylanicum, 6 %), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, mastné kyseliny, sodná soľ karboxymetylcelulózy, horečnaté soli mastných kyselín), zelerové semeno v prášku (Apium graveolens, 3 %), prášok z petržlenu (Petroselinum crispum, 3 %), kyselina L-askorbová, prášok z ďatelinových lístkov (Medicago sativa, 2 %), feniklové semeno v prášku (Foeniculum vulgare, 2 %), poťah tablety [povlakové látky (sodná soľ karboxymetylcelulózy), dextrín, dextróza, emulgátor (sójový lecitín)], koreň sladkého drievka v prášku (Glycyrrhiza glabra, 1 %).