Herbalife nutrition Active Mind Complex

NOVINKA

60 kapsulí

Podporte svoju mentálnu výkonnosť* a majte kontrolu nad každodennými úlohami, a to aj počas tých najhektickejších dní. Herbalife nutrition Active Mind Complex je vyvinutý s vedecky podloženou patentovanou zložkou mäty s mnohými výhodami. 

37,40 € 52,07 €

Popis produktu:

Podporte svoju mentálnu výkonnosť* a majte kontrolu nad každodennými úlohami, a to aj počas tých najhektickejších dní. Active Mind Complex je vyvinutý s vedecky podloženou patentovanou zložkou mäty s mnohými výhodami.

Active Mind Complex obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov, ako je kyselina listová, kyselina pantoténová a vitamíny C, B6 a B12, pomáha podporovať normálne psychické funkcie, duševnú výkonnosť a fungovanie nervového systému.

Take care of your cognitive health* every day with Active Mind Complex - smart nutrition for brain health. Starajte sa o svoje kognitívne zdravie* každý deň s Active Mind Complex - rozumná výživa pre zdravie mozgu.

* Kyselina pantoténová


Kľúčové výhody:

  • Vyvinuté s patentovaným extraktom z mäty, vedecky overenej zložky obsahujúcej jedinečnú kombináciu polyfenolov z prírodných zdrojov vrátane kyseliny rozmarínovej.
  • Obsahuje kyselinu listovú a vitamíny C, B6 a B12 na podporu normálnej psychickej funkcie
  • Obsahuje kyselinu pantoténovú, ktorá prispieva k normálnej duševnej výkonnosti
  • Vitamíny C, B6 a B12 prispievajú k normálnej funkcii nervového systému
  • Vhodný pre vegánov
  • Bezlepkový

Používanie:

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom. Používajte tento produkt v rámci vyváženej a pestrej stravy ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu.