Herbalife Skúšobný balíček – Vyvážené jedlo Formula 1 mix & Instantný bylinný nápoj

NOVINKA

Neviete sa rozhodnúť akú príchuť vybrať? Cestujete? Praktický balíček mix koktejlíkov a instantného bylinného nápoja je presne to čo hľadáte.  

SKLADOM

11,70 €

Popis produktu:

Formula 1 ponúka pohodlie, chuť a výživu v jednom koktejly.

Vďaka perfektnej kombinácii vysoko kvalitných bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov už nemusíte voliť medzi zdravými jedlami a pohodlím – koktejl Formula 1 sa rýchlo a ľahko pripraví!


Obsah Skúšobného balíčka:

Formula 1 Vyvážené jedlo – Vanilka-smotana, 1 sáčok (26 gramov)

Formula 1 Vyvážené jedlo – Cookies, 1 sáčok (26 gramov)

Formula 1 Vyvážené jedlo – Jemná čokoláda, 1 sáčok (26 gramov)

+ Instantný bylinný nápoj – Pravá chuť čaju, 1 sáčok (5,1 gramov, 3 porcie)

Súčasťou Skúšobného balíčka je aj praktická taštička na zips. 

Formula 1 ponúka pohodlie, chuť a výživu v jednom koktejle. Vďaka perfektnej kombinácii vysoko kvalitných bielkovín, vlákniny a vitamínov a minerálov už nemusíte voliť medzi zdravými jedlami a pohodlím – koktejl Formula 1 sa rýchlo a ľahko pripraví! Obsahuje 25 vitamínov a minerálov, vrátane vitamínu D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a vitamínu C, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti.

Použitie: Vychutnajte si Formula 1 ako výživné raňajky, obed alebo večeru, aby ste podporili ciele vášho aktívneho životného štýlu a regulácie hmotnosti.

Instantný bylinný nápoj je naša charakteristická čajová zmes. Ideálna voľba, keď potrebujete nízkokalorický bylinný nápoj, ktorý vám spríjemní deň. Je to osviežujúci nápoj obohatený o výťažky z listov zeleného a čierneho čaju odrody Orange pekoe s pridaným extraktom zo semien kardamómu a práškom z kvetov ibišteka.

Kľúčové benefity: iba 6 kcal na porciu; bez pridaného cukru; bez lepku; obsahuje kofeín; vegánsky; vychutnajte si ho teplý alebo studený.

Použitie: Zmiešajte ½ čajovej lyžičky (1,7 g) s 200-240 ml horúcej alebo studenej vody. Vychutnajte si tento produkt v rámci vyváženej a pestrej stravy, ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu. Pite jeden až dva poháre denne.


* Odporúča sa neprekračovať denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov (200 mg pre tehotné alebo dojčiace ženy).

* Jednorazová dávka 200 mg kofeínu by nemala byť prekročená.

* Obsahuje prírodné sladidlo z listov stévie.