Herbalife termočaj - Bylinný koncentrát

zľava
Herbalife čaj - bylinný koncentrát, v minulosti známy pod názvom Herbalife Thermojetics.

Instantný bylinný nápoj veľmi lahodnej chuti vyrobený kombináciou látok, ktoré veľmi rýchle účinkujú v našom tele. Rozjasnite svoje ráno týmto osviežujúcim bylinným nápojom, ktorý obsahuje 85 mg kofeínu, je nízkokalorický a skvele  chutí v horúcej aj studenej variácii. 

Na výber z troch príchutí - citrón, broskyňa, zelený čaj.

Vyberte si variant:

24,20 € 31,30 €

Popis produktu: Jedna šálka instantného bylinného nápoja obsahuje 85mg kofeínu pre podporu ostražitosti a zvýšenie sústredenia organizmu. Zobúdzajte sa s osviežujúcim bylinným nápojom na zvýšenie pozornosti vtedy, keď to potrebujete. Nízky obsah kalórií so zeleným a čiernym čajom. Vychutnať si ho môžete teplý, alebo studený, ale pozor - nikdy nie vriaci, zničili by ste tak účinky čaju.

Kombinácia látok v tomto čaji aktivuje metabolizmus tukov, čím dochádza k lepšiemu spaľovaniu tukov v cievach aj v podkoží - výrazne podporuje prirodzený proces lipolýzy - štiepenie tukov, tým je vhodný k tvarovaniu postavy. Spaľovaním tukov vzniká energia, čo pociťujeme ako príliv energie.
Pri pravidelnom pití Herbalife Thermojetics - Instantného bylinného nápoja dochádza zlepšeniu celkového prekrveniav tela.

Pomocou Herbalife Thermojetics čaju sa doslova naučíte piť vodu, lebo po ňom budete viac pociťovať smäd. Termočaj sa používa ako súčasť programov na chudnutie, jeho pravidelným pitím sa formuje postava.

Benefity:

  • jedna šálka instantného bylinného nápoja obsahuje 85mg kofeínu
  • nízky obsah kalórií, len 6 kcal na jednu šálku
  • povzbudenie organizmu
  • zvyšuje prílev energie už po 5 minútach po vypití
  • spaľuje tuky v podkoží a formuje postavu
  • moja skúsenosť - napomáha i k odbúravaniu alkoholu po náročnej oslave 😉

Použitie: 

  • Zmiešajte ½ čajovej lyžičky (približne 1,7 g) s 250ml horúcej alebo studenej vody.
  • Piť ho môžete kľudne 2-3 krát do dňa, vo večerných hodinách sa už neodporúča, mohli by ste mať problém zaspať.

Tip: Čaj nezalievajte vriacou vodou, zničíte tak jeho účinky.

Zloženie:

Maltodextrin, fruktóza, extrakt z černého čaju (orange pekoe) (Camellia sinensis, 20,3 %), extrakt ze zeleného čaju (Camellia sinensis, 8,2 %), prírodný kofeín v prášku (4,1 %), stabilizátor (modifikovaný škrob), prírodná citronová aróma, výtažok ze slézu lesného (Malva sylvestris, 0,12 %), ibišek v prášku (Hibiscus sabdariffa, 0,12 %), výtažok z kardamonu (Elettaria cardamomum, 0,004 %).