Herbalife Protein drink mix Vegánsky Vanilka 560g

zľava

Dosiahnutie vašich cieľov v oblasti zdravia a životného štýlu môže byť náročné. Či už ste vegán / ka alebo skúšate viac rastlinných možností, dostatok bielkovín je pre vyváženú stravu dôležitý. Vyskúšajte Proteín Drink Mix - Vegánsky a zvýšte svoj denný príjem bielkovín a základných vitamínov a minerálov.

43,90 € 58,10 €

Popis produktu:

Dosiahnutie vašich cieľov v oblasti zdravia a životného štýlu môže byť náročné. Či už ste vegan / ka alebo skúšate viac rastlinných možností, dostatok bielkovín je pre vyváženú stravu dôležitý. Vyskúšajte Protein Drink Mix - Vegánsky a zvýšte svoj denný príjem bielkovín a základných vitamínov a minerálov.

Proteín Drink Mix - Vegánsky je 100% vegánsky, s vysokým obsahom bielkovín, bez lepku, bez cukru, bez mliečnych výrobkov a ultra krémový.

Zmiešajte s vašou obľúbenou príchuťou Formula 1 a vytvorte dokonalé vegánskej zdravé jedlo s vysokým obsahom bielkovín (24 g), vysokým obsahom vlákniny (6 g) a 26 vitamíny a minerály. Stačí pridať dve odmerky (28 g) Protein Drink Mix - Vegánsky a dve odmerky (28 g) vašej obľúbené Formula 1 pretrepať s 300 ml vody, premiešať a vychutnajte si ho.

Proteín Drink Mix - Vegánsky si môžete tiež vychutnať samotný ako zdravý koktail, pričom 2 odmerky (28 g) dodávajú 15 g bielkovín, 22 kľúčových vitamínov a minerálov a menej ako 1 g cukru na porciu.

Existuje toľko spôsobov, ako si vychutnať lahodnú chuť Proteín Drink Mix - Vegánsky. Je to ideálny partner koktailu Formula 1. Jeho ľahká vanilková príchuť z neho robí ideálny prísadu pre zdravé pečivo a recepty. *

Proteín Drink Mix - Vegánsky je teraz súčasťou našej rady Vegánske Dokonalé raňajky. Vyskúšajte naše ďalšie produkty z vegánskej rady a vydajte sa na cestu ku skvelej výžive.


Kľúčové Výhody

  • 100% vegánsky
  • Vysoký obsah bielkovín
  • Nekonečné kombinácie chutí
  • Bezlepkový
  • Bez cukru
  • Bez mlieka
  • 22 kľúčových vitamínov a minerálov na porciu
  • Ľahká vanilková príchuť

Rýchle Fakty

* Iba ak je výrobok pripravený podľa pokynov na štítku produktu, poskytuje všetky nutričné výhody popísané na štítku. Pamätajte, že ak je výrobok Herbalife Nutrition použitý v recepte za použitia tepla, niektoré hladiny vitamínov v hotovom produkte môžu v porovnaní s hodnotami na štítku klesnúť.


Používanie

Vytvorte zdravé nutrične vyvážené vegánske jedlo s vysokým obsahom bielkovín. Pridajte dve odmerky-28g Protein Drink Mix - Vegánsky a dve odmerky (26 g) svojho obľúbeného Formula 1 pretrepte s 300 ml vody, premiešajte a vychutnajte si ho. 

Ak chcete Protein Drink Mix - Vegánsky konzumovať samostatne, zmiešajte 2 odmerky (28 g) prášku s 250 ml studenej vody alebo tri odmerky (42 g) prášku s 375 ml studenej vody, v závislosti na vašich požiadavkách na obsah bielkovín. Užite si tento produkt v rámci vyváženej a pestrej stravy ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu.