Herbalife nutrition H24 Proteínové tyčinky ACHIEVE

zľava

Či už s posilňovaním ešte len začínate, pravidelne navštevujete posilňovňu alebo ste výkonnostný športovec, potrebujete športovú výživu, ktorá vás podporí v každom okamihu. Dopraj si po tréningu túto novinku ! 21 gramov bielkovín v každej tyčinke ! Každá proteínová tyčinka je k dispozícii v dekadentnej príchuti horkej čokolády, bez umelých aróm a farbív a sú vhodné aj pre vegetariánov!  6 kusov v balení

SKLADOM

19,90 € 20,68 €

Či už s posilňovaním ešte len začínate, pravidelne navštevujete posilňovňu alebo ste výkonnostný športovec, potrebujete športovú výživu, ktorá vás podporí v každom okamihu. Preto sme vytvorili proteínové tyčinky H24 Achieve.

Sú vhodnou pochúťkou po tréningu, ktorá obsahuje 21 gramov bielkovín v každej tyčinke. Každá proteínová tyčinka je k dispozícii v dekadentnej príchuti horkej čokolády, bez umelých aróm a farbív a sú vhodné aj pre vegetariánov!

Chceme vám poskytnúť výživu, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, či už sú akokoľvek veľké alebo malé. Proteínové tyčinky H24 Achieve konzumujte raz denne, medzi jedlami alebo po tréningu.


Kľúčové Výhody

  • 21 g bielkovín v jednej tyčinke
  • Nízky obsah cukru
  • Certifikát Informed Sports
  • Bez umelých farbív a príchutí
  • Bohatá príchuť horkej čokolády
  • Vhodné pre vegetariánov

Používanie

Konzumujte raz denne medzi jedlami alebo po tréningu. Užívajte tento výrobok v rámci vyváženej a pestrej stravy, ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu.