Herbalife H24 CR7 nápoj - vrecká

zľava

Herbalife H24®CR7 Drive je športový nápoj s príchuťou bobúľ acai vyvinutý odborníkmi na výživu a medzinárodnou futbalovou hviezdou: Cristianom Ronaldom. Balenie 10 vreciek po 27g 

SKLADOM

10,90 € 12,92 €

Popis produktu: Byť športovec je životný štýl, ktorý vyžaduje dynamickú výživu pre vaše každodenné potreby. Či už hráte intenzívne futbal, trénujete alebo cvičíte, potrebujete produkty, ktoré vám pomôžu pripraviť sa, trénovať a zotaviť sa.

CR7 Drive je nápoj obsahujúci uhľohydráty a elektrolyty, ktoré preukázateľne zvyšuje absorpciu vody počas cvičenia a pomáha udržiavať vytrvalostný výkon.
Hypotonický nápoj vyvinutý v spolupráci s Cristianom Ronaldom. Je určený pre lepšiu hydratáciu organizmu a zlepšenie vytrvalosti.
CR7 Drive je karbohydrát- elektrolické riešenie, ktoré je preukázané, že zvyšuje vstrebávanie vody počas fyzickej aktivity a pomáha udržiavať vytrvalostný výkon.
Ideálny pre užívanie počas cvičenia, alebo športu.

Roztoky elektrolytov so sacharidmi prispievajú k udržaniu vytrvalostnej výkonnosti počas dlhšieho vytrvalostného cvičenia a podporujú absorpciu vody počas telesného cvičenia. CR7 Drive má vysoký obsah vitamínu B12, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu imunitného systému, ako aj vitamín B1, ktorý prispieva k správnej funkcii srdca. Tiež obsahuje horčík, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a prispieva k rovnováhe elektrolytov. CR7 Drive má pod 100 kcal na porciu, jednoducho sa pripravuje a ľahko pije.

Všetky produkty Herbalife24® sú plne testované na zakázané látky nezávislou treťou stranou. 

Benefity:

  • obsahuje vitamín B12 a horčík
  • menej ako 100 kcal na porciu
  • jemnú arómu bobúľ Acai
  • žiadne umelé sladidlá
  • zvyšuje absorbciu vody počas cvičenia
  • bol vyvinutý v spolupráci s Cristianom Ronaldom
  • praktické balenie, vhodné i na cesty

Použitie: 

  • obsah vrecka dôkladne rozmiešajte v 500ml vody.
  • pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumujte pri cvičení. 

Zloženie: Dextróza, cukor, maltodextrín, citran trisodný, izomaltulóza**, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, citran draselný, arómy, farbivá (antokyaníny), kyanokobalamín, tiamínmononitrát. ** Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.