Herbalife Proteínové tyčinky - citrónové

zľava

Dopĺňajte bielkoviny v každom jedle dňa. Ak máte na chuť na sladké, Herbalife proteínová tyčinka je bohatá na bielkoviny, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Potlačte chuť na sladké s touto výbornou desiatou s vysokým obsahom proteínu a osviežujúcou citrusovou chuťou.

V balení 14ks

SKLADOM

24,90 € 27,34 €

Popis produktu: Herbalife proteínové tyčinky sú bohaté na bielkoviny, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Každá tyčinka poskytuje bielkoviny a sacharidy, ako aj B vitamíny (B6 a B12), ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.

Proteínová tyčinka má vysoký obsah proteínu a je skvelou voľbou, ak túžite po lahodnej desiate počas dňa, alebo na cestách. Skvelá a rýchla pomoc na doplnenie energie pred alebo po tréningu.

So 140 kalóriami predstavuje táto tyčinka bielkovinovú vzpruhu na cestách a lahodnú desiatu na zahryznutie, ktorá je úžasná, zdravá, chutná a osviežujúca.

Benefity:

  • 140 kcal v jednej tyčinke
  • obsahuje 10 g vysoko kvalitného proteínu, ktorý pomáha tvoriť beztukovú svalovú hmotu
  • dodáva 15 g sacharidov v každej porcii
  • vysoký obsah vitamínov B1, B2, kyseliny pantotenovej, B6 a vitamínu E
  • úžasná, zdravá, sladká a chutná
  • potlačte chuť na sladké zdravou tyčinkou

Zloženie: Koncentrát z mliečnej bielkoviny, glukózový sirup, poleva z mliečnej čokolády (16,7% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), príchuť), fruktózový sirup, palmový olej, želatína, dextróza, príchute, okyslovače (kyselina citrónová), sušený vaječný albumín, DL- alfa-tokoferol, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, pyridoxine hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín. OBSAHUJE MLIEKO, SÓJU A VAJCIA. MôŽE OBSAHOVAŤ STOPY ARAŠIDOV, ORECHOV A LEPKU.