Herbalife Phyto Complete

zľava

Tento nový produkt, pomáha zmenšiť obvod pása napomáha redukovať vnútrobrušný ( viscerálny ) tuk.

Phyto Complete usilovne pracuje, kým pokračujete vo svojom dni. Starostlivo formulované s Fiit-NS™, vedecky študovanou zložkou s mnohými výhodami.

SKLADOM

55,90 € 81,15 €

Phyto Complete usilovne pracuje, kým pokračujete vo svojom dni. Starostlivo formulované s Fiit-NS™, vedecky študovanou zložkou s mnohými výhodami.

Táto kapsula bohatá na fytonutrienty obsahuje prírodný kofeín a obsahuje vitamín C, vitamín B3, chróm a rastlinné extrakty vrátane guarany, zeleného čaju, grapefruitu, hrozna a čiernej mrkvy. Vitamín B3 a vitamín C prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania, zatiaľ čo chróm podporuje normálny metabolizmus makroživín.

Podporte svoju každodennú rutinu svojou dennou dávkou Phyto Complete - zakorenené v prírode a podporované vedou.


Kľúčové Výhody

Formulované s vedecky študovanou zložkou Fiit-NS™

• Fiit-NS™ obsahuje kombináciu vitamínu B3 a fytonutrientov z rastlinných extraktov vrátane guarany, zeleného čaju, grapefruitu, hrozna a čiernej mrkvy

• Obsahuje prírodný kofeín z guarany

• Obsahuje chróm, ktorý podporuje normálny metabolizmus makroživín a udržanie normálne hladiny glukózy v krvi

• Obsahuje vitamíny C a B3 (niacín), ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania

• Vhodné pre vegánov

• Bezlepkový


Používanie

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom. Používajte tento produkt v rámci vyváženej a pestrej stravy, ako súčasť zdravého a aktívneho životného štýlu.