Herbalife Nutrition Formula 1 - limitovaná edícia s čokoládovo-pomarančovou príchuťou 550 g

Limitka so super zľavou

Dobré produkty sa vracajú ! Limitovaná edícia s čokoládovo-pomarančovou príchuťou sa po roku vracia späť. 

Obsah: 550g

SKLADOM

38,90 € 52,31 €

Popis produktu: Herbalife Formula 1 je lahodné vyvážené jedlo, ktoré poskytuje vynikajúcu rovnováhu vysoko kvalitných bielkovín, kľúčových živín a pridaných bylinných výťažkov a byliniek. Vychutnajte si ho ako zdravé raňajky, olovrant alebo večeru pre dobré zdravie a účinnú reguláciu hmotnosti.

Je to jedinečná kombinácia prírodných látok. Obsahuje bielkoviny, uhľohydráty, potrebné tuky, vitamíny, minerály, stopové prvky a hlavne veľa vlákniny. Fantastické na tom je, že pri jeho užívaní dostane naše telo potrebnú výživu a súčasne len málo kalórii. Je to nízko - kalorické vyvážené jedlo. Dáva pocit sýtosti, spokojnosti a prílivu energie a navyše, veľmi dobre chutí.

Ako samostatný produkt je veľmi vhodný pre zlepšenie výživy, ako súčasť jedla, alebo ako náhrada jedla. Zlepšuje výživu tela dodaním potrebných mikroživín. Nakoľko kokteil obsahuje veľa potrebnej vlákniny, je dobré nechať ho po príprave postáť asi 15 minút, zlepší sa tak jej účinok. Bohatý obsah proteínu zo sóje a mliečnych zložiek je spolu s vhodnou formou cvičenia skvelou voľbou, ak chcete beztukovú svalovú hmotu.

Ako Vám môže pomôcť?

Raňajky naštartujú váš metabolizmus. Keď sa prebudíte, hladina cukru v krvi, ktorú vaše telo potrebuje do nastávajúceho dňa je obvykle nízka, takže zdravé raňajky sú najlepšou voľbou. Formula 1 novej generácie obsahuje 25 vitamínov a minerálov, ako je horčík, ktorý pomáha pri metabolizme energie, podporuje Váš aktívny životný štýl a ciele v oblasti riadenia váhy počas raňajok, obeda alebo večere. Formula 1 je vyrobená z dokonalej zmesi vysoko kvalitných bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov, ktoré vám ponúkajú skvelú výživu a pohodlie v jednom chutnom šejku. Už si nemusíte vyberať medzi zdravými jedlami a pohodlím - Formula 1 sa rýchlo a jednoducho pripraví!

Pre reguláciu hmotnosti (chudnutie): Použite kokteil Herbalife Formula 1 namiesto dvoch hlavných jedál denne v rámci jedálnička so zníženou energetickou hodnotou, prispieva tak k zníženiu telesnej hmotnosti.

Pre zdravú výživu a udržanie telesnej hmotnosti: Použite kokteil Herbalife Formula 1 namiesto jedného z hlavných jedál v rámci jedálnička so zníženou energetickou hodnotou, prispieva tak k udržaniu telesnej hmotnosti i po jej znížení.

Vedeli ste?

Herbalife Formula 1 je vytvorené z prísad z vegánskych zdrojov s prírodnými farbivami a arómami, je bez lepku a neobsahuje žiadne umelé farbivá a sladidlá alebo arómy. Toto vylepšenie je aplikované v celej rade príchutí Formula 1, Vaše obľúbené kokteily teraz ešte s lepšou receptúrou a príchuťami!

Benefity:

 • redukuje telesnú hmotnosť - pri náhrade 2 hlavných jedál
 • pomáha udržiavať hmotnosť po schudnutí - pri náhrade 1 hlavného jedla
 • nízkokalorická náhrada jedla (menej ako 220 kcal na porciu)
 • jedinečná kombinácia ingrediencií v prírodnej forme
 • jedinečný zdroj zdraviu prospešnej vlákniny
 • vegánske zloženie
 • 18 gramov proteínu na porciu
 • prírodné farbivo a aróma
 • 4 gramy vlákniny na porciu
 • bez lepku
 • vynikajúca rovnováha vysokokvalitného proteínu zo sóje a mlieka, bohatý obsah proteínu ktorý pomáha rastu svalovej hmoty
 • pyridoxín, thiamin, fiboflavín, niacín, kyselina listová, biotín, vápnik, železo, fosfor, magnézium, zinok, jód, draslík, meď, selén, mangán
 • vynikajúca náhrada jedla pri dodržiavaní programu pre správnu výživu, alebo reguláciu váhy
 • nízky glykemický index (GI: udáva schopnosť potraviny zvýšiť hladinu krvného cukru)
 • poskytuje 25 najdôležitejších minerálov a vitamínov

Použitie:

Vychutnajte si koktail Formula 1 každý deň ako výživné jedlo. Pred každým použitím nádobu jemne pretrepte, pretože obsah sa môže usadiť. Na prípravu lahodného kokteilu zmiešajte dve odmerky prášku (26 g) s 250 ml studeného polotučného mlieka (1,5 % tuku). Alebo na prípravu vegánskeho a prirodzene bezlaktózového kokteilu zmiešajte dve odmerky Formule 1 (26 g) s dvoma odmerkami PDM Vegan (28 g) a 300 ml vody.