Herbalife Nutrition Microbiotic Max

ZĽAVA

Microbiotic Max má vysoký obsah vlákniny a každá porcia obsahuje 2 miliardy živých baktérií kmeňov Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus. Produkt pre podporu trávenia a imunitného systému.
Balenie obsahuje 20 vreciek po 2g. 

SKLADOM

45,90 € 61,06 €

Popis produktu: Microbiotic Max od Herbalife Nutrition bol vyvinutý tak, aby vám ponúkol kombináciu živých baktérií a vlákniny, ktoré spoločne harmonicky pomáhajú podporovať vaše ciele vo výžive.

Každá dávka obsahuje 2 miliardy živých baktérií z kmeňa Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus. Tento výrobok má vysoký obsah vlákniny a je dostupný vo vreckách v prášku, preto si ho môžete brať so sebou a ľahko pripraviť aj mimo domova. Microbiotic Max s jemnou vanilkovou príchuťou si vychutnajte s vodou alebo vaším obľúbeným koktailom Formula 1.

Náš tráviaci systém je neuveriteľný. Je domovom biliónov dobrých i zlých baktérií, z ktorých väčšina žije vo vašich črevách. Črevá toho robia oveľa viac, než si uvedomujeme: rozkladajú potravu na živiny, uvoľňujú energiu a vylučujú odpad z tela.
Preto je dôležité starať sa o zdravie svojich čriev tak, že jeme potraviny, ktoré obsahujú probiotiká a prebiotiká. Probiotiká, napríklad kmene baktérií Lactobacillus a Bifidobacterium, dokážu uviesť do rovnováhy bohatosť a diverzitu v črevách, zatiaľ čo prebiotiká slúžia ako potrava pre dobré baktérie.

Benefity:

  • každá porcia obsahuje 2 miliardy živých baktérií kmeňov Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus
  • bezlepkový
  • vysoký obsah vlákniny
  • neobsahuje žiadne sladidlá, farbivá alebo konzervačné látky
  • nevyžaduje skladovanie v chlade
  • jemná vanilková príchuť

Použitie: 

  • Vysypte 1 vrecko (2 g) do pol pohára vody (asi 100 ml) a miešajte, pokým sa nerozpustí.
  • Tekutiny by mali mať teplotu nižšiu než 25 °C, aby ste neovplyvnili účinnosť produktu.
  • Vychutnajte si Microbiotic Max raz denne.
Tip: Microbiotic Max môžete piť samostatne alebo ho pridať do obľúbeného koktailu Formula 1, ktorý však rozmiešajte dopredu. 

Zloženie: Galaktos-oligosacharidový prášok (galaktooligosacharidy (mlieka), laktóza (mlieka), glukóza (mlieka), galaktoza (mlieka)), maltodextrín, Lactobacillus helveticus R52, Bifidobacterium lactis HN019, aróma, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).