Herbalife Proteínové tyčinky - vanilkovo/mandľové

zľava

Dopĺňajte bielkoviny v každom jedle dňa. Ak máte na chuť na sladké, Herbalife proteínová tyčinka je bohatá na bielkoviny, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Potlačte chuť na čokoládu s výbornou desiatou s vysokým obsahom proteínu. 

V balení 14ks

SKLADOM

24,90 € 27,34 €

Popis produktu: Herbalife proteínové tyčinky sú bohaté na bielkoviny, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Každá tyčinka poskytuje bielkoviny a sacharidy, ako aj B vitamíny (B6 a B12), ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.

Proteínová tyčinka má vysoký obsah proteínu a je skvelou voľbou, ak túžite po lahodnej desiate počas dňa, alebo na cestách. Skvelá a rýchla pomoc na doplnenie energie pred alebo po tréningu.

So 146 kalóriami predstavuje každá tyčinka bielkovinovú vzpruhu na cestách a lahodnú desiatu na zahryznutie, ktorá je úžasná, zdravá, sladká a chutná.

Benefity:

  • 137 kcal v jednej tyčinke
  • obsahuje 10 g vysoko kvalitného proteínu, ktorý pomáha tvoriť beztukovú svalovú hmotu
  • dodáva 15 g sacharidov v každej porcii
  • vysoký obsah vitamínov B1, B2, kyseliny pantotenovej, B6 a vitamínu E
  • úžasná, zdravá, sladká a chutná
  • potlačte chuť na sladké zdravou tyčinkou

Zloženie: Koncentrát z mliečnej bielkoviny (srvátkový proteín, kaseinát vápenatý (mlieko)), fruktózový sirup, glukózový sirup, poleva z mliečnej čokolády [17 % (cukor, sušené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), aróma)], mandľová pasta (6,5 %), želatína, chrumkavá ryža, arómy, DL-alfatokoferol, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamínhydrochlorid, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín. Upozornenie pre alergikov: pre informácie o alergénoch viď, zvýraznené položky v zložení. MÔŽE OBSAHOVAŤ STOPY ARAŠIDOV A LEPKU.