Herbalife Beta Heart - znížte svoj cholesterol

zľava

Výživový doplnok ktorého zloženie znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje Beta-glukán, ktorý prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu.

SKLADOM

36,90 € 50,74 €

Popis produktu: Beta heart® je výživový prášok s vanilkovou príchuťou, ktorý obsahuje hlavnú zložku ovsený beta-glukán OatWell™. Je preukázané, že ovsené beta-glukány (výrazne) znižujú cholesterol v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca.

Beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu.

"Je preukázané, že ovsené beta-glukány (výrazne) znižujú cholesterol v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre rozvoj koronárnej choroby srdca. Beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu. Prínos sa dosahuje pri dennom príjme 3 g ovseného beta-glukánu. Koronárna choroba srdca má viaceré rizikové faktory a úprava jedného z týchto rizikových faktorov môže ale nemusí mať pozitívny účinok.
Ovsený beta-glukán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu. Toto tvrdenie sa môže používať len pri potravinách, ktoré obsahujú minimálne 1 g betaglukánu z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb, alebo zo zmesi týchto zdrojov v stanovených pomeroch. Aby boli splnené požiadavky, používateľovi sa poskytuje informácia, že priaznivé účinky sa dosahujú pri dennom príjme 3 g betaglukánu z ovsa, ovsených otrúb, jačmeňa, jačmenných otrúb, alebo zo zmesi týchto betaglukánov."

Benefity:

 • 3 g ovseného beta-glukánu pomáha znížiť hladinu cholesterolu (2 odmerky)
 • 1,5 g ovseného beta-glukánu pomáha udržať hladinu cholesterolu (1 odmerka)
 • vysoký obsah vlákniny
 • bez obsahu cukru
 • bez umelých sladidiel
 • zdroj proteínov
 • 25kcal na odmerku
 • prínos sa dosahuje pri dennom príjme 3 g ovseného beta-glukánu

Použitie: 

 • Zmiešajte 2 odmerky s 250ml vody pre zhotovenie nápoja bez cukru. Môžete ho tiež zmiešať s 250ml ovocného džúsu, alebo pridať do svojho obľúbeného kokteilu Formula 1 jedenkrát denne.
 • Prípadne zmiešajte 1 odmerku dvakrát denne.
 • Odmerka je súčasťou balenia

Podporte účinky produktu a ozdravte svoj životný štýl:

Krok 1: Dobre sa stravujte:
Znížte svoj príjem trans a nasýtených mastných kyselín jednoduchou zámenou jedla:
- celozrnné pečivo/cestoviny namiesto bieleho
- tučné ryby alebo chudá hydina namiesto spracovaného alebo červeného mäsa
- oriešky, semienka a sójové bôby namiesto spracovaných pochutín, napr. lupienky

Krok 2: Rozhýbte sa:
Pohyb pomáha zvyšovať hladinu "dobrého" cholesterolu (HDL) v krvi. Stimuluje pohyb prijatých tukov do pečene, čo pomáha udržiavať srdce a cievy v dobrom stave.
Potrebujete len 150 minút cvičenia miernej intenzity týždenne - pokúste sa o 30 minút denne, 5 dní v týždni!

Krok 3: Zlepšite svoju stravu:
Jedna porcia Beta heart® poskytuje okrem vysokého obsahu vlákniny a proteínov aj 1,5 g beta-glukánu, rozpustiteľné vlákniny, ktoré sa bežne nachádzajú ovsených otrubách a pomáhajú znižovať či udržiavať hladinu cholesterolu.

Zloženie: Ovsené otruby v prášku (89 %), creamer (slnečnicový olej, maltodextrín, kaseinát sodný (mlieko)), aróma.