Jumping Fitness

Jumping je dynamická fitness aktivita. Ide o jedno z najúčinnejších aeróbnych cvičení, pri ktorom rýchlo spálite telesný tuk a posilníte celé telo.

Jumping je dynamická fitness aktivita. Ide o jedno z najúčinnejších aeróbnych cvičení, pri ktorom rýchlo spálite telesný tuk a posilníte celé telo. Táto fitness aktivita sa cvičí na špeciálnych Jumping profi trampolínkach. Okrem benefitov spaľovania a posilňovania celého tela cvičenie Jumping nezaťažuje kĺby. Skákanie na trampolínke rozprúdi lymfu, očistí telo a odstráni celulitídu. Odbúrava psychický stres a fyzickú únavu. 

Základom je kombinácia rýchlych a pomalých skokov, dynamických šprintov a silových prvkov v kombinácii s balančnými prvkami pre dokonalý kardio tréning. Lekcie vedú certifikované inštruktorky s dlhoročnými skúsenosťami. Jumping nie je viazaný na choreografie a je určený pre každého, teda pre ženy i mužov. Špeciálnu kategóriu tvoria lekcie Jumping KIDS, ktoré sú určené pre deti a lekcie Jumping SPORT, ktoré využívajú športové kluby na zlepšenie kondície, vytrvalosti, koordinácie pohybov a sily svojich zverencov.  

Zhrňme si to:

  • Jumping priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť.

  • Tréning na PROFI trampolínkach umožňuje komplexné posilňovanie svalov celého tela, a je tak vhodný pre každého kto sa snaží nájsť efektívny spôsob ako schudnúť, alebo zvýšiť fyzickú kondíciu.

  • Tento typ fitness aktivity podporuje rýchle spaľovanie tukov, teda priaznivý úbytok hmotnosti a v nadväznosti na to je prevenciou zdravotných komplikácií, no je vhodný i pri rekonvalescencii po úraze alebo pri problémoch s kĺbami. Ľudia, ktorí pravidelne cvičia v našom Jumping centre Trenčín sa ľahšie zbavujú stresu, napätia a cítia sa uvoľnenejší. 

  • Jumping má preukázateľné pozitívne účinky na nervový systém. Vďaka kombinácii zábavného cvičenia, motivujúcej hudby a špecifických pohybov zažijete doslova endorfínovú infúziu.

Teším sa na Vás vo Fitness centre LION v Trenčíne, ktoré je akreditovaným Jump fit centrom. Aktuálny rozvrh lekcií a prihlasovanie na tréningy nájdete tu Rozvrh.