Raňajky

Lievance sú vďačnou mlskou pre každého. Sú ideálne i ako fit sladké raňajky. Nadýchané, bez pridaného cukru a v jesennom období i s tekvicou. Tento recept musíš vyskúšať. Lievance s tekvicovým pyré sú naozaj skvelé !!! Bonusom je i vysoký obsah vlákniny. V jednej porcii až 12g.

Ak hľadáte zdravé raňajky s obsahom proteínu a nemáte práve po ruke proteín v klasickej práškovej podobe, alebo jednoducho neobľubujete v stravovaní práškové náhrady bielkovín, tak tento recept je určený práve Vám. Tieto snickers "overnight" vločky sú tiež perfektné ako dezert, keď Vás prepadne chuť na niečo sladké a zároveň zdravé a výživné.

Tak tieto lievance si zamilujete. Lievance sú neuveriteľne chutné, vláčne, nutrične hodnotné a ľahko stráviteľné. Potrebujete ešte nejaký dôvod, prečo si ich dnes pripraviť na raňajky? Telu dodajú potrebnú energiu a urobia deň krajší.

Toto rýchle a jednoduché vegánske smoothie je ideálne na hektické dni, keď je málo času. Vyšľahajte ho v mixéri, nalejte do misiek, ozdobte a vychutnajte si ho. Vegánske, bezlepkové, bez laktózy.

Potešili by Vás nutrične bohaté raňajky plné bielkovín? Skúste túto rýchlu raňajkovú misku obohatenú o Protein Drink Mix. Protein drink mix je skvelým prostriedkom, ktorý vám napomôže dosiahnuť odporúčaný denný príjem bielkovín. O bielkovinách sa všeobecne vie, že sú stavebným prvkom živých organizmov. Plnia tiež v tele rôzne funkcie vrátane...

V zimných mesiacoch je ponuka ovocia obmedzená. Prečo kupovať dovážané tropické, ktoré precestovalo tisíce kilometrov keď môžeme využiť domáci zdroj? Domáce uskladnené jablká vydržia minimálne do marca ( ak máte dosť zásob ), a jablká so slovenským pôvodom sú dostupné i v obchodoch. K raňajkám s jablkami sa skvele hodí Formula 1 korenisté jablko....

Lievance sú typické raňajkové jedlo. Pri redukcii to môže byť problém, no vždy si vieme recept odľahčiť a znížiť jeho kalorickú výdatnosť, ale nie na úkor nutričnej hodnoty. Viac času na prípravu na raňajky máme spravidla cez víkend. Preto prívlastok "nedeľné".

Ako si spríjemniť chladné rána v zimnom období? Skúste teplú kašu. Zahreje a zasýti na celé doobedie. Pridaním Formule1 zvýšite jej nutričnú hodnotu bez zbytočných kalórií naviac.