Dovoľte mi predstaviť sa

Mgr. Ivana Hudec Strápková

Osobný tréner, tréner skupinových cvičení, odborný výživový poradca, kouč zdravého životného štýlu. Ako dieťa som skúšala mnoho športov, no žiaden ma neupútal natrvalo. Nie som typ, ktorý žil športom celý život. Do mojich 35 rokov som najradšej vymetala bary, tancovala, fajčila, stretávala sa s priateľmi ...   

K športovaniu ma priviedol môj manžel. Keď som sa s ním v roku 2007 zoznámila, ešte som netušila ako naštartuje môjho športového ducha. Manžel sa totiž na rozdiel odo mňa venoval aktívne rôznym druhom športu celý život. 

Prestala som fajčiť, začala sa viac hýbať a keď som v roku 2012 objavila Jumping, zamilovala som si ho. V roku 2014 som absolvovala certifikovaný kurz Jumping trénera pod vedením Vierky Gimeckej a začala som sa venovať vlastným tréningom a hodinám Jumpingu.

K zručnostiam každého trénera patrí aj celoživotné vzdelávanie sa v oblasti výživy a športu. Za uplynulé roky som absolvovala množstvo akreditovaných kurzov a získala tiež certifikát a preukaz osobného trénera. Svoje znalosti stále prehlbujem a pravidelne sa vzdelávam. Klientov učím zdravému životnému štýlu a na podporu výživy buniek a ozdravenie organizmu, pracujem i s doplnkami výživy.

So svojimi klientami sa snažím udržiavať priateľské vzťahy a do spolupráce s nimi vkladám to najlepšie čo viem. Každý človek by sa mal cítiť vo svojom tele príjemne. Som tu aby som klientom pomohla dosiahnuť stanovený cieľ na ceste k hľadaniu lepšieho JA. Mojím poslaním je aby sa každý klient cítil úžasne - zdravo - silný.

Okrem tréningov na suchu sa venujem i tréningom na vode. K dračím lodiam ma tiež priviedol môj manžel a vďaka tomuto úžasnému športu som mala možnosť precestovať veľa krajín, spoznať množstvo skvelých ľudí a získať zážitky na celý život.     

Náročné športové aktivity ktorým sa venujem si vyžadujú i primeranú výživu bez ktorej by moje telo nepodávalo 100% výkony. Práve vďaka strave sa cítim plná energie a funkčné doplnky výživy mi šetria čas a mám istotu, že moje telo dostáva dôležité živiny v dostatočnom množstve.    


Som živým príkladom toho, že s láskou k pohybu sa nemusíte narodiť. Vždy som síce bola aktívny typ, no so svojou energiou som nakladala zlým spôsobom. 

K našim návykom, nás spravidla privedú naši najbližší a ľudia s ktorými trávime voľný čas. Buďte vzorom pre svoje deti, hýbte sa, veďte ich k športu a pohybu. Nech je i môj príbeh inšpiráciou a motiváciou.