Herbalife Niteworks 150g

zľava

Niteworks je nočný výživový doplnok s príjemnou citrónovou príchuťou. Obsahuje L-arginín, L-citrulín, vitamíny C a E a kyselinu listovú. Toto zloženie podporuje tvorbu molekuly oxidu dusnatého v tele.
Pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

SKLADOM

42,90 € 58,22 €

Popis produktu: Niteworks je nočná výživa špeciálne vyvinutá pre každého. Jeho jedinečné zloženie priaznivo pôsobí na ľudské srdce. Princíp spočíva vo vedeckom objave storočia - pôsobenie zázračnej molekuly OXIDU DUSNATÉHO - skratka NO.

Oxid dusnatý je signálna molekula, ktorá sa vyskytuje v kardiovaskulárnom a nervovom systéme, aj v celom tele. NO preniká membránami a vysiela konkrétne správy - biologické signály, ktoré regulujú bunkovú činnosť a dávajú telu príkazy k vykonaniu určitej funkcie - oznamuje cievam, aby sa rozšírili.

NO je najdôležitejšou molekulou v tele, umožňuje reguláciu krvného toku v každej časti tela. Ovplyvňuje funkcie všetkých orgánov v tele.
NO uvoľňuje a rozširuje cievy, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, ktoré sú príčinou srdcových infarktov, alebo mozgovej mŕtvice.

David Heber, M.D., Ph.D., riaditeľ UCLA - Centrum pre ľudskú výživu
"Objav oxidu dusnatého Louisom Ignarrom a rola, ktorú hrá pri znižovaní výskytu kardiovaskulárnych ochorení, je rovnako dôležitý, ako bol objav penicilínu a inzulínu."

Dr. Louis J. Ignarro je uznávaný profesor farmakológie na lekárskej fakulte Kalifornskej univerzite v Los Angeles. V roku 1998 mu bola udelená Nobelova cena za medicínu za výskum oxidu dusnatého. Vyvinul potravinový doplnok pod názvom NITEWORKS a je distribuovaný výlučne spoločnosťou Herbalife.

Benefity:

  • podporuje tvorbu molekuly NO
  • vysoký obsah vitamínov C a E
  • s vysokým obsahom kyseliny listovej
  • obsahuje citrónový balzam
Použitie:
  • Zmiešajte dve odmerky (9g) prášku Niteworks s 250 ml vody. Vypite večer pred spaním.

Zloženie: L-arginín, zvýrazňovač chuti (kyselina citrónová), maltodextrin, aróma, L-taurin, L-citrulin, L-askorban vápenaty, DL-alfa-tokoferylacetát, sladidlo (sukralóza), extrakt z medovky (Melissa officinalis L., 0,4 %), kyselina pteroylmonoglutámová, protihrudkujúca látka (oxid kremičity).