Herbalife Skúšobný balíček – Vyvážené jedlo Formula 1 Vanilka-Smotana, 3 vrecká

Ešte ste produkty Herbalife neskúšali a neviete či je to vhodné pre Vás? Skúšobný balíček je pre Vás to správne riešenie. 

SKLADOM

9,50 €

Popis produktu: 

Formula 1 ponúka pohodlie, chuť a výživu v jednom koktejly.

Vďaka perfektnej kombinácii vysoko kvalitných bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálov už nemusíte voliť medzi zdravými jedlami a pohodlím – koktejl Formula 1 sa rýchlo a ľahko pripraví!

Obsah balenia:

  • Netto hmotnosť: 78 g

    Súčasťou Skúšobného balíčku je aj praktická taštička
  • Herbalife Formula 1 je lahodné vyvážené jedlo, ktoré poskytuje vynikajúcu rovnováhu vysoko kvalitných bielkovín zo sóje a mlieka, kľúčových živín a pridaných bylinných výťažkov a byliniek. Vychutnajte si ho ako zdravé raňajky, obed alebo večeru pre dobré zdravie a účinnú reguláciu hmotnosti

Benefity:

  • Obsahuje 25 vitamínov a minerálov, vrátane vitamínu D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a vitamínu C, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti. 

Použitie: 

  • Zmiešajte 250ml polotučného alebo rastlinného mlieka s jedným vrecúškom Formula 1 a vychutnajte si Formula 1 ako výživné raňajky, obed alebo večeru, aby ste podporili ciele vášho aktívneho životného štýlu a regulácie hmotnosti.